• open panel

Dovoz a prodej vozidel z EU

Auta na objednávku:

Naše firma se jednou z provozních částí zabývá dovozem vozidel z Německa  již od roku 2003, ale naše strategie nespočívá v bezmyšlenkovém dovozu velkého počtu automobilů. Skladová auta vybíráme pouze výjimečně, a to především podle jejich stavu. Naším… hlavním směrem je však dovoz a příprava vozu podle vašich specifických požadavků. Proto máme velký zájem na tom, abychom vám pomohli vybrat správně a následně dovezli vozidlo k vaší plné spokojenosti. Můžete zvolit libovolný postup dle následujících bodů:
Pošlete dotazník k dovozu konkrétního vozu, značky, modelu a motorizace. Čím více specifikací a požadavků uvedete, tím lépe vám můžeme vyhovět.

Obdržíte nabídku od naší společnosti obsahující konkrétní automobily s motorizacemi, technickou specifikací a specifikací výbavy včetně cen.

Bude-li s nabídkou spokojeni, můžete vybraný automobil závazně objednat. V této chvíli doporučujeme kontaktovat prodejce : Patrik Béreš  737 546 083, osobní nebo telefonická domluva je výrazně rychlejší a přesnější než e-mail.

Od nás následně obdržíte smlouvu se závaznou objednávkou a smlouvou o budoucí smlouvě kupní, kterou bude potřeba podepsat a poslat faxem nebo naskenovanou zpět. Součástí závazné objednávky je složení kauce. Ta činí 30 % z kupní ceny vybraného auta. Bez ní to bohužel nejde.

Vaše peníze nikam nezmizí a budou použity na nákup vozu, proto také upřednostňujeme formu bankovních převodů.

Následně vás budeme průběžně informovat o průběhu celé procedury nákupu, dovozu, případného provedení emisní a technické prohlídky a vyřízení potřebných dokladů a dokumentů.

Po celou dobu přípravy je vaše budoucí vozidlo pojištěno.

Ve chvíli, kdy bude objednaný vůz připraven dle vašich požadavků, budeme vás neprodleně informovat. Následně se domluvíme na předání vozidla a doplacení rozdílu mezi zálohou a již smluvenou kupní cenou.

Předáme vám klíče a popřejeme mnoho šťastných kilometrů. Ve spojení s vámi ovšem budeme chtít zůstat i nadále, abychom věděli, zda vám auto slouží a zda nenastaly komplikace. Budeme také vděčni za případné reference, pokud s námi budete spokojeni.

Důležité upozornění !!!!!
Nejsme, nechceme a ani nebudeme ti nejlevnější na trhu. Naším cílem je nabídnout auto za nejlepší možnou cenu, ale více než cenu upřednostňujeme kvalitu a osobní přístup.
Můžete být jisti, že auto zkontrolujeme ještě při koupi a v případě jakéhokoliv podezření na pozměněné identifikační znaky, nebo poškození, které nebyly předem viditelná, vás budeme kontaktovat ještě před koupí. Nekupujete tedy zajíce v pytli.

Rádi bychom pro vás byli partnerem pro nákup, ne pouhými prodejci.

Prodej :
Naše aktuální nabídka vozidel určených k prodeji je buď na úvodní straně a nebo na Facebooku

Výkup vozidel :
Individuální přístup dle stavu, stáří a tržní hodnoty vozidla.

© 2010 Autoservis KPdesign
pozáruční servis BMW